Image Alt

Naiselik figuur

Sinu käes on 6-nädalane treeningkava, mis on mõeldud naiselikuma figuuri saavutamiseks.

6-nädalane kava keskendub kere, tuhara- ja jalalihaste ning sisaldab 3x 30-40min treeningut ühe nädala kohta. Kava sobib nii alles alustajale kui ka edasijõudnule, kuna kõiki harjutusi on võimalik sooritada nii kergemas kui ka raskemas variandis. Lisaraskusena võid kasutada nii hantleid kui sangpommi, kettaid või kodustes tingimuses näiteks ka veega täidetud suuremaid pudeleid vmt. Kummilindiga mõeldud harjutusi võid vabalt teha ka ilma, kui linti ei ole või lindiga tundub liiga raske. Seega treeningvahendite olemasolu ei ole otseselt kohustuslik, et kava läbida. 

Ära unusta enne treeninguga alustamist 10-15min soojendust teha. Soojendus on oluline, et valmistada keha ette järgnevaks treeninguks. See aitab vähendada vigastuste riski ning parandada sooritusvõimet. Soojendus tõstab kehatemperatuuri ning parandab lihaste verevarustust, et lihas suudaks kiiremini kontrakteeruda ja lõdvestuda ning kiiremini harjutustel jõudu rakendada. 

Järgnevalt on iga nädala kohta välja toodud soovituslikud treeningpäevad, kuid võid neid ka vastaval soovile varieerida (näiteks esmaspäeva asemel teisipäev jne). Iga harjutuse taga on ka näidisvideo koos kirjeldusega, kuidas harjutust korrektselt sooritada. Seeriate vahel on soovituslik teha paus kuni 30 sekundit ning harjutuste vahel kuni 2 minutit. Kui tunned, et vajad seeriate või harjutuste vahel pikemat puhkepausi, siis tee paus enda tunde järgi pikemaks. Peamine, et harjutused lõpuni sooritaksid. Edu võti on alati järjepidevus 🙂 Ja pea meeles, et treeningu tulemused sõltuvad peamiselt ikka sellest, mis kütust oma kehal kasutad, ehk mida sa igapäevaselt sööd. Kui tunned, et ei tea või ei oska ise tervislikumaid ja paremat figuuri toetavaid valikuid toidulauale teha, võta julgelt ühendust ja aitame!

Kui sul tekib kava osas küsimusi, kirjuta julgelt info@quantumfitness.ee 

NÄDAL 1

NÄDAL 2

NÄDAL 3

NÄDAL 4

NÄDAL 5

NÄDAL 6

Close

Kiikri 6/2, Kadriorg, Tallinn
info@quantumfitness.ee