Image Alt
This page is

Treenerid

Treener

Mariita

minust

Tere kallis trennihuviline. Mina olen Mariita, Quantum fintessi asutaja ja treener ning kahekordne Scoutsrännaku võitja. Spordiga, peamiselt jooksmisega, olen tegelenud terve elu, mängisin lapsena pea 10 aastat ka tennist ning tegelesin kergejõustikuga. Hiljem tegelesin aktiivselt taipoksiga, millest parim saavutus on hõbemedal Eesti meistrivõistlustel. Armastan pikamaajooksu ja jõutreeninguid, mis olid inspiratsiooniks Quantum fitness & running treeningstuudio loomisel. Lisaks füüsilisele spordile mängin ka malet, olles osalenud rahvusvahelistel turniiridel.

 

Oman rahvusvaheliselt tunnustatud treenerikutset (EQF level 4), olen läbinud toitumisnõustamise koolitusi ning täiendan end nii treeningute kui toitumise teemadel pidevalt. Usun, et iga valdkond on konstantses arengus ning pean oluliseks end ka nende arengutega kursis hoida.

 

Varasemalt omandasin magistrikraadi rahvusvaheliste suhete erialal Tartu Ülikoolis ning töötasin 12 aastat riigikaitse valdkonnas. 

 

Usun, et meie vaimne ja füüsiline heaolu on üksnes meie endi teha ning trenn on kindlasti üks viis oma elukvaliteeti oluliselt parandada. Treenerina panen lisaks treeningutele suurt rõhku ka sinu "mindsetile" ning annan sulle nõu, kuidas ise paremaid valikuid nii toitumise kui üldise elustiili osas teha. 

 

Näeme trennis! 🙂

online-treener

Sirli

minust

Tere head spordisõbrad. Mina olen Sirli, tulen suvepealinnast Pärnust ning olen liikumist ja sporti armastanud lapsepõlvest saati. See on minu jaoks loomulik igapäeva osa, mis paneb mind hästi tundma ning annab väga palju energiat igapäevasteks toimetusteks juurde. Kooli ajal tegelesin kergejõustiku ning tantsimisega, sealt edasi leidsin tee erinevatesse rühmatreeningutesse, millest lemmikumateks said BodyPump ning BodyCombat. 

 

Pärast laste sündi tundsin, et tahaksin treenida teadlikumalt ja konkreetsemate eesmärkide nimel, nii et viimased 3,5a olengi keskendunud pigem jõusaali treeningutele. Alustasin personaaltreeneri käe all treenimist ja see muutiski minu jaoks palju – tundsin kui oluline on, et keegi Sind õigesti juhendab, näitab harjutuste erinevaid variatsioone, aitab treeningud üles ehitada vastavalt Sinu eesmärkidele ja võimetele ning motiveerib rohkem pingutama. Ühtlasi aitas selline treenimine hoida ka järjepidevust. Sellest tulenevalt otsustasingi ise ka läbida personaaltreeneri kursuse ning oman 2023. a sügisest rahvusvaheliselt tunnustatud treenerikutset (EQF level 4). Seega viin nüüd oma põhitöö kõrvalt läbi nii personaaltreeninguid kui ringtreeninguid jõusaalis. 

 

Varasemalt olen lõpetanud magistriõpingud organisatsiooni käitumise erialal Tallinna Ülikoolis, spetsialiseerumisega militaarsetele ja paramilitaarsetele organisatsioonidele ning olen tänaseks töötanud natuke üle 10 aasta siseturvalisuse valdkonnas. Seega on ka töö nõudnud minult head füüsilist vormi ning vastupidavust. 

 

Minu jaoks on füüsiline aktiivsus alati aidanud kaasa ka vaimse tervise heaolule ning usun, et iga panus, mis me enda keha ja vaimu tervena hoidmiseks anname, tasub end kuhjaga ära. 

treener

Mario

minust

Tere spordihuviline !

 

Alustuseks mul on hea meel, et oled leidnud huvi ja tahtmise olla füüsiliselt aktiivne ning parandada oma füüsilist kui ka vaimset vormi.

 

Maapoisina kasvades, oli minu esimene tõsisem kokkupuude spordiga, peale kehalise kasvatuse tundide põhikoolis, kreeka-rooma maadlus. Jõudsin alaga tegeleda kaks aastat, käia nii mõnelgi võistlusel ja võita mõned medalid. Paraku jäi see teekond minust mitte sõltuvatel põhjustel katki.

 

2013. aastal avastasin enda jaoks sportliku vabavõitluse (MMA), kust edasi sai spordi tegemine minu elu üheks loomulikuks osaks. Olin sel alal aktiivne võistleja neli aastat, kuni töö ja pere seda võimaldasid. Seniseks skooriks jäi 5-3-1. Antud alaga olen endiselt seotud, treenin väiksemas mahus ja pigem hobikorras. Lisaks vabavõitlusele olen läbinud tuhandeid kilomeetreid joostes, teinud jõu- ja vastupidavustreeninguid erinevates keskondades. Olen mõistnud, et kui aega "ei ole" või puuduvad vahendid, ei ole see takistuseks ja pigem on aeg lihtsalt halvasti planeeritud. Vajadusel saab koduste vahenditega alati trenni tehtud, tuleb lihtsalt leidlik olla ja oma keha potentsiaali ära kasutada. 

 

Juba üle 10 aasta olnud tegevteenistuses kaitseväes, mis nõuab head füüsilist vormi ja oskust teadlikult treenida. Kuna aktiivne eluviis on mul veres ja olen spordiga seotud olnud juba poole oma elust, tundus olevat loomulik valik ka oma teadmisi just treenerina arendada. Selleks, et õppida, kuidas enda treeninguid paremaks muuta ja aidata seda teha ka teistel, olen omandanud Europe Active EQF LVL4 personaaltreeneri kutsetunnistuse, siit edasi on elukestev õpe ja pidev enesetäiendamine.

 

Kui sul on mõni konkreetsem eesmärk kuhu tahad jõuda või mida arendada, võid julgelt ühendust võtta - leiame koos lahenduse, mis just sinule sobib. Me kõik oleme indiviidid, mis töötas ühel, ei pruugi töötada sinul. Usun, et ma saan sulle õiget suunda näidata aga põhitöö pead sina ise ära tegema.

 

Me kõik vajame vahel seda lisamotivatsiooni ja õlale patsutamist, et mõni asi tehtud saaks, seega olen sulle sinu teekonnal toeks kui sa seda vajad.

Treener

Maarja

minust

Tere uued ja vanad trennisõbrad, minu nimi on Maarja. Ma olen üle kümne aasta tegelenud taipoksiga ning samaväärselt harrastanud jõusaalitreeninguid – üks toetab teist ja vastupidi, kummastki loobuda pole suutnud ega polegi vaja. Usun, et tugev lihaskond toetab plahvatuslikku vastupidavustööd, mida on vaja taipoksiga tegelemisel. Treeneritööd olen samuti teinud juba pea viis aastat, tegelenud nii jõusaali klientidega kui taipoksi omadega. Minu treenerikutseteks on Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu poolt kehtiv neljanda taseme, nooremtreeneri kutse ning Eesti Muay Thai Föderatsiooni poolt kehtiv viienda taseme taipoksi treeneri kutse. Mulle meeldib teha ja läbi viia intensiivsemaid trenne, mille lõppedes tunneme end tõeliste võitjatena!

Close

Kiikri 6/2, Kadriorg, Tallinn
info@quantumfitness.ee