Image Alt
This page is

Rühmatreeningud

Rühmatreeningud

Rühmatreeningud toimuvad Kadriorus, Quantum fitness stuudios, Kiikri 6/2.

Privaatsesse treeningstuudiosse mahub korraga treenima kuni 10 inimest, mis tagab treeneri tähelepanu jagumise igale osalejale. Rühmatreeningutena toimuvad erinevad jõu-, kardio- ja vastupidavustreeningud, mille täpsemad kirjeldused leiad altpoolt.

Ringtreening

Ringtreeningu meetodil põhinev jõu- ja vastupidavustreening. Treeningus on 8-10 erinevat “jaama”, millest igaühes on erinevad harjutused. Osalejad liiguvad pärast igat harjutust järgmisesse jaama uue harjutuse juurde. Kõiki jaamasid läbitakse ringiratast ning treeningu jooksul tehakse kokku 3-4 ringi. Treeningu intensiivsust ja raskuseid saab igaüks endale ise valida, seega sobib treening nii alustajatele kui edasijõudnutele. Treeningus saab osaleda korrapääsmete või kuukaardiga (stuudiopakett).

Kettlebella

Sangpommitrenn naistele (aga miks mitte ka meestele). Sangpomm ei ole ainult meeste pärusmaa vaid väga tõhus vahend kogu keha treeninguks. Sangpommitreening paneb korraga töösse väga palju erinevaid suuremaid ja väikesemaid lihaseid, parandab rühti, tugevdab haaret, arendab painduvust ja koordinatsiooni ning põletab hulgaliselt kaloreid. Sobib hästi nii alustajatele kui ka edasijõudnutele. Treeningus saab osaleda korrapääsmete või kuukaardiga (stuudiopakett).

Pump IT!

Kogu keha jõutreening rühmatreeningu meetodil, rahulikus tempos. Sobib nii alles treeningutega alustajatele kui ka edasijõudnutele. Treeningus saab osaleda korrapääsmete või kuukaardiga (stuudiopakett).

FatBurn

Intensiivne jõu- ja kardiotreening neile, kes soovivad treenida kõrgema pulsiga ning trennis “korralikult higistada”. Loomulikult saab treeningu tempot iga osaleja ise valida. Treeningus saab osaleda korrapääsmete või kuukaardiga (stuudiopakett).

Bootcamp

Militaarstiilis jõu- ja vastupidavustreening, sobib hästi meestele ja kindlasti ka tugevamatele naistele. Treening on mõeldud pigem juba kogenumatele treenijatele. Treeningus saab osaleda korrapääsmete või kuukaardiga (stuudiopakett).

Get FIT Programm

8-nädalane eraldiseisev programm parema füüsilise vormi saavutamiseks, mis keskendub osalejate individuaalsele arengule kogu 8-nädalase perioodi vältel. See on justkui personaaltreening väikese grupiga. Treeningus saavad osaleda vaid programmi liikmed. Loe lähemalt SIIT

Close

Kiikri 6/2, Kadriorg, Tallinn
info@quantumfitness.ee