Image Alt

quantum studio

Quantum | fitness & running on Tallinnas, Kadriorus paiknev USA-stiilis privaatne treeningstuudio ja online-treeningkeskkond. Stuudios toimuvad igapäevaselt rühmatreeningud, ringtreeningud, tähtajalised programm-paketid ning personaaltreeningud. Ilusate ilmade korral teeme ka ühiseid jooksutreeninguid Pirita promenaadil või Kadrioru pargis. 

Stuudios on erinevate raskustega vabasid raskuseid (hantlid, kettad, sangpommid), jõutõstekangid, lõuatõmberaam, hüppenöörid jm varustus korralikuks treenimiseks nii grupitreeningus kui ka iseseisvalt. 

Online-keskkonnas saad ühineda nii membershipi paketiga, kus saad iga nädal treenida värskete videotreeningutega endale sobivas kohas, või soetada konkreetseid treeningprogramme iseseisvaks treenimiseks.

Meie missiooniks on tuua tervislik eluviis ja liikumine iga inimese igapäevaellu, et Sinu elu oleks tervem, kvaliteetsem ja õnnelikum! Meie treeningud keskenduvad peamiselt jõu- ja kardiotreeningutele. Jõutreening on peaaegu et ainukene tõendatud vananemisvastane “vahend”. Vanuse lisandudes hakkab paratamatult lihaskude vähenema ning suurenema rasvkude, mistõttu on hea vormi ja noorusliku välimuse säilitamisel stabiilne mõõdukas jõutreening ülioluline. Lihasmassi vähenemine põhjustab ka aeglasemat seedimist, mis omakorda põhjustab kaalutõusu. Lisaks aitab jõutreening vähendada südamehaigustesse haigestumise riski, vigastuste tekkimist ning ärevsut ja stressi. Seega on lihastreening oluline igas vanuses inimestele, et säilitada terve ja toimiv keha, vaimne tasakaal ning elada täisväärtuslikku elu.

LIITU membership programmidega

Tutvu TREENINGKAVADEGA

Piilu E-POODI

Loe BLOGIST treeningute, toitumise ja treeninglaagrite kohta

Quantum fitnessi treeningstuudio alustamise- ja sisustamiskulude katteks on kirjutatud projekt “Fitfluence OÜ Quantum fitness & running stuudio sisustuse soetamine ja alustamiskulude katmine” (projekt nr 2021-2027.1.08.24-0425), mille eesmärgiks on toetada treeningstuudio avamist ja vahendite soetamist. Projekti tulemusena luuakse vähemalt üks töökoht ja kasvatatakse müügitulu. Projekti on 20 000 euro ulatuses kaasrahastatud Euroopa Liidu poolt. 

Close

Kiikri 6/2, Kadriorg, Tallinn
info@quantumfitness.ee