Image Alt

GET FIT Programm

Get FIT programm

Edu alus on järjepidevus!

…küll on aga järjepidevuse jaoks motivatsiooni mõnikord raske leida. See pakett on inimesele, kes soovib konkreetsete süstematiseeritud treeningute järgi koos treeneri ja grupikaaslastega selle motivatsiooni üles leida ja ka teadlikumalt treenida.

Treeningud toimuvad 3x nädalas kindlatel päevadel ja kellaaegadel 8-nädala vältel ühise väikese treening-grupina personaaltreeneri juhendamisel. Programm on üles ehitatud ennekõike rasvapõletusele, lihasvastupidavuse arendamisele ning naiselikuma figuuri saavutamisele. 8-nädala möödudes peaks tulemusi nägema igaüks :). Kindlasti soovitame juurde võtta ka korraliku toitumiskava, et tulemused oleksid veelgi paremad.

Kuidas see erineb rühmatreeningutest? – Kui rühmatreeningud on hea ja lõbus viis enda vormi hoidmiseks, siis Get FIT programm on üles ehitatud selliselt, et iga treeningnädalaga toimuks osaleja treeningutes areng. See on justkui personaaltreening grupiga, kus lähenemine individuaalsem kui klassikalises rühmatreeningus.

 

GRUPID ALUSTAVAD 2024. AASTA ALGUSES

Treeningud toimuvad 8-nädala vältel 3x nädalas (T, R ja P õhtuti) Quantum fitness stuudios aadressil Kiikri 6/2.

Programmis osalemiseks ei pea olema kehtivat Quantum fitnessi online- või stuudio-membershipi – tegemist on eraldiseisva programmiga ning koha programmis tagab eelregistreerimine ja paketi maksumuse (385€) tasumine.

Grupiga liitumiseks kirjuta info@quantumfitness.ee 

Close

Kiikri 6/2, Kadriorg, Tallinn
info@quantumfitness.ee