Image Alt

Ettevalmistus ajateenistuseks

Ettevalmistus ajateenistuseks

Põhiseadus sätestab Eesti kodanike riigikaitses osalemise kohustuse ehk kaitseväekohustuse. Seaduse järgi on see kohustus meesoost kodanikel kuid vabatahlikult saavad end kohuslaseks võtta ka naised. Ajateenisuse läbija saab sõjaväelise väljaõpe, hea meeskonnatöökogemuse, distsiplineerituse, oskuse tulla toime keeruliste olukordadega ning ka väga hea füüsilise ettevalmistuse.

Küll aga ei tunne kõik kutsealused, et nende füüsiline võimekus on ajateenistusse minekuks vastav. Tõsi – ajateenistus nõuab teatavat füüsilist ja ka vaimset pingutust rohkem kui tavapärane treening seda anda suudab. Peamisete märksõnadena võib välja tuua vastupidavuse, distsipliini, ja eneseületuse. Mida parem on ettevalmistus, seda hõlpsamalt ajateenistus ka kulgeb.

Erinevalt mitmetest teistest treeningstuudiotest ja online-platformidest pakume seetõttu spetsiifilist ettevalmistustreeningut kaitseväe ajateenistuseks. Seda nii personaaltreeningute näol kui ka spetsiaalselt loodud valmiskavana. Valmiskava kohta saad täpsemalt lugeda SIIT.

Close

Kiikri 6/2, Kadriorg, Tallinn
info@quantumfitness.ee