Image Alt

FATBURN

Sinu käes on 4-nädalane kodune intensiivne FatBurn kava!

Treeninguid on ühes nädalas ette nähtud kolm, kus ühe treeningu pikkuseks 40-50min.

Kava sisaldab rasvapõletuse suunitlusega jõu- ja kardioharjutusi kogu kehale ning sobib nii alles alustajale kui ka edasijõudnud treenijale, kuna raskusastet saab ise raskustega reguleerida. Treeningvahendeid ei pea kodus olemas olema – kõiki harjutusi saab sooritada ka ilma vahenditeta. Küll on aga soovituslik joogamati olemasolu, hüppenöör, kummilindid, sangpomm, hantlid ja slaiderid. Kui neid ka ei ole, saab ka edukalt ilma!

Ära unusta enne treeninguga alustamist 10-15min soojendust teha. Soojendus on oluline, et valmistada keha ette järgnevaks treeninguks. See aitab vähendada vigastuste riski ning parandada sooritusvõimet. Soojendus tõstab kehatemperatuuri ning parandab lihaste verevarustust, et lihas suudaks kiiremini kontrakteeruda ja lõdvestuda ning kiiremini harjutustel jõudu rakendada. 

Järgnevalt on iga nädala kohta välja toodud soovituslikud treeningpäevad, kuid võid neid ka vastaval soovile varieerida (näiteks esmaspäeva asemel teisipäev jne). Iga harjutuse taga on ka näidisvideo koos kirjeldusega, kuidas harjutust korrektselt sooritada. Seeriate vahel on soovituslik teha paus kuni 30 sekundit ning harjutuste vahel kuni 2 minutit. Kui tunned, et vajad seeriate või harjutuste vahel pikemat puhkepausi, siis tee paus enda tunde järgi pikemaks. Peamine, et harjutused lõpuni sooritaksid. Edu võti on alati järjepidevus 🙂 Ja pea meeles, et treeningu tulemused sõltuvad peamiselt ikka sellest, mis kütust oma kehal kasutad, ehk mida sa igapäevaselt sööd. Kui tunned, et ei tea või ei oska ise tervislikumaid ja paremat figuuri toetavaid valikuid toidulauale teha, võta julgelt ühendust ja aitame!

Kui sul tekib kava osas küsimusi, kirjuta julgelt info@quantumfitness.ee

NÄDAL 1

NÄDAL 2

NÄDAL 3

NÄDAL 4

Close

Kiikri 6/2, Kadriorg, Tallinn
info@quantumfitness.ee